bugün

siyanürle intihar eden ailenin gizlenen mektubu

ben de bir babayım. sikerim öyle babalığı afedersiniz. baba dediğin bulaşık da yıkar simit de satar ayakkabı da boyar gerekirse. herşeyi yapar çocukları için. sinirlerim oynuyor, sinirden başım dönüyor bu adamın bu bencilliğini düşündükçe. o çocuklara nasıl yaptın lan bunu nasıl şerefsiz götveren? afedersiniz ama çok sinirimi bozuyor bu durum. yapacak birşeyi kalmamışmış, fakirmişmiş. ulan benim babam sabancı mıydı? adam ne zor koşullarda bizi okuttu? 3 kardeşiz üçümüz de mühendis. fabrikası mı vardı benim babamın? sofrada aylarca tarlamızdan çıkan yeil fasüleyeyi yediğimiz zamanlar oldu lan bizim. pilav bile bize lükstü. bu mu yani? 9 ay işsiz kalınca çocuklarımızı mı öldürelim? şerefsiz depresip hayvan. parası olmayan milyonlarca insan var hangisi evladına kıyabilir cani bok çuvalı. parası olsa bu sefer de başka bir bahane bulurdu it herif. bak beni benden aldı piç ya. oturduğum yerden elimi ayağımı titretti. ulan ne kadar da güzel çocuklar, allah belanı versin senin ya ne diyeyim daha.