şaka kaldıramayan insanlar

şaka herkes gülüyorsa şakadır. sen git haddi aş eşek şakası yap sonra sen şaka kaldırmıyorsun. mesela ofis ortamında kahvaltı yapılacak 3 erkek 1 kız var. erkekler yemeği yapıyor kız zaten havalı anca yemekten anlayan bir tip. omlet yapacak erkek bana ya bu sefer sen pişirsene yetiştirmem gereken evraklar var dedi. bende 15 senedir yumurta yemiyorum hatta tiksiniyorum aşçılığımda var bir erkek olarak. neyse ben başladım omlet yapacam yumurtaları çırptım peyniri içine ufaladım felan. bu kezo kızımız mutfağa geldi. peyniri ilk önce yağda az kavuracaktın uff pufff maffettin bir omlet zevkimiz vardı felan ama nasıl ciddi çemkiriyo felan. çırptığım yumurtayı kafasından aşağı dökesim var neyse sakin ol dedim ve devam ettim. ama nasıl elim ayağım tutmuyo neyse pişiriyom bu hala devam ediyor. tava yı kaptım bille tavayla birlikte çöpe atıyordum ki arkadaş geldi napıyorsun felan dedi. bu başladı şaka yaptım hiç şakadan anlamıyorsun şaka kaldıramıyorsun sen. ebe kezo o şakaya benimde gülmem gerekmezmiydi ? bağzılarının keşke annesi başım ağrıyor deseymiş ya da poşete 25 kuruşta almıyorlardı önceden bari bim poşeti felan kullansaymış.