bugün

uğur tütüneker

amcamin cok sevdigi eski futbolcu. hatta adimi da bizimkiler degil, amcam koymus ugur diye. simdi benim amcamla ozunde sevgi dolu, ama gorunurde cok sert bir iliski vardir. yani amcami bir bayram aramazsam, o bayram sonrasi ilk gece alkollu bir sekilde arar ve bana fircalarin en buyugunu kayar. babamin kaymadigi fircalari kayar, ve ben de hic ses etmem cunku haklidir. aradigimda 10-15 sn konusur kapariz zaten. bir gun zaten amcamla aramdaki iliski biraz daha serbest hala gelse soracagim, kardesim seni deli mi sikti, ugur tutunekeri sevmek nedir? adam at hirsizi degil, bildigin at. oyle yakisikli hipodrom ati da degil, bildigin yilki ati lan adam. hadiii, diyelim adami seviyorsun, benim adimi niye ugur koyuyorsun kardesim. amacin nedir yani? su cocuk ugur tutunekere benzesin de iki tasak gecelim diye mi dusundun. bir insan yegeni icin bunu niye ister. lan ekside okudum, adamin bir bacagi digerinden kisaymis. vallahi tasagina koymus.

neyse ki ugur tutunekerin aksine sarisin bir bomba olarak hayatima devam ediyorum. yalniz bir bacagim diger ikisinden biraz kisa. zaa.