antidepresan kullanmak

Saçma sapan yorumlar okudum. Bu konuda çok araştırdım psikiyatriye de psikolağa da gittim. Arkadaşlar eğer depresyon sizi ele geçirmişse intihar düşüncesi baş göstermişse ve bu durum sizde bedensel olarak etkisini gösteriyorsa( kalp çarpıntısı, yeme bozukluğu,odaklanamama vs gibi) bir tedavi yöntemi olabilecek şeydir. Önerip önermemek doktorlar hariç kimseye düşmez.Kullanıp yararını gören tanıdıklarım var.1 haftadır kullanıyorum yan etkilerinin çoğunu görmedim. Uyuklama, uyuşma ve mide bulantısı bile olmadı.Herkeste aynı olacak diye birşey yok ama sırf insanların kötü yorumlarını okuyup gerçekten ihtiyacınız varsa bu durumu ertelemeyin. Etkisini uzun sürede gösteren ilaçlardır yeni başladıysanızda kafanıza göre bırakmayın bence(ben öyle yapmıştım).insanların yorumlarını önemsemeyin(ben de dahil).insanların kahve içerken bacak bacak üstüne atıp halinizi sağlık durumunuzu bilmeden önyargılarla yaptığı yorumlar hayatınızı etkilememeli.Doktorlar var psikologlar var. Yardım alın ve bu durumdan utanmayın.