şule çetin in ölüm nedeni

Ya arkadaş ortada besbelli bir cinayet var bir tecavüz yeltenme yada eylemi var. Ve sonuç olarak hala cezası verilmiyor. Nasıl oluyor da hâla neden gitmiş, ne işi varmış, önemli mi gibi sorular sorabiliyorsunuz. Kimseye böyle bir acı yaşatmasin Allah ama olur da bir gün başınıza yakınınizin böyle bir olay gelirse çevrenizde bunlari söyleyenler olunca delirirsiniz. Gencecik kız oraya bir şekilde çekilmiş. Sonrasında yazılan mesajlarda alikonuldugu ve korktuğu apaçık ortada. Kaldı ki dediğiniz gibi eğer bir şekilde oraya gidip sonrasında çıkmak istenirse de işte böyle ya atlayıp(inanmıyorum buna) ya atılıp çıkabiliyor ancak. istese de geç oldu deyip madem öyle gidiyorum deyip arkasını dönüp çıkıp gidemiyor. Kaldı ki raporlarda nelere maruz kaldığı açık açık yazılmış. Bu kadar olmayın bir anlık boşluk bir anlık saflık yada her neyse bu şekilde ölüme hakediş olabilir mi? Bu kadar dar bu kadar alçak niyetli olmayın. Herkesin kızı kardeşi ablası var. Herkes kadın herkes insan. Böyle birşeyle karsilasmadiniz diye olayları bu kadar uzaktan izleyip aman bana ne demeyin. En azından adaletini isteyenlere ne işi varmış demeyin. Yazıktır.