bugün

isbike

Bu akşam 10.30 da caddebostan isbike de kredi kartı ile 5 dakikada 50tl ye kiraladım , sms gelmiyor kk üyelik bilgilerini görüntüle kısmından şifreyi kioska giriyorsunuz ve bisikleti alıyorsunuz bisikletler bakımsız fakat iş görüyor 3 saat gezdim dolaştım işim bitince kioska geri koydum ekranda 43tl iade yazdı ama karta yansımadı tam üyelik yapmayı düşünüyorum.

2. - 3. gün edit: yukardaki arkadaşların dediklerine kısmen katılıyorum şöyleki caddebostandaki kiosk ve bisikletler çok iyi ama yenikapıdaki ido noktası iyi değil hem bisikletler sorunlu hemde parklar arızalı ben birtane bisiklet aldım tekeri yamuk diye geri parka koydum hata verdi 153ü aradım üzerimde olduğu görünüyor dediler bende düşürün parka geri koydum dedim 2dk ya kullanmışımdır yada kullanmamışımdır sonra sağlam bisiklet aldım sürdüm geri bıraktım , dün gece yine yenikapı ido dan sağlam bisiklet alayım derken yine bisikletler sorunluydu 3-4 denemeden sonra sağlam bisiklet buldum 2.30 saat sürdüm karaköy isbikeye bıraktım bana 447 dk sürmüşüm gibi gösterip bakiyemi -10tl gösterdi halbuki 16tl kredi kalmıştı 6tl almaları gerekiyordu +10tl kredi kalması gerekiyordu , sistem yeni belki aşacakları çok yol var ama sorunlara hızlı çözüm sağlayamıyorlar halen -10tl bakiyem gözüküyor ve bu yüzden bisiklet kiralayamıyorum ayrıca ilk gün aldığımda 50tl kesmişlerdi oradan da 43tl alacaklıyım onuda iade etmediler.