bugün

bir kisim medyayi boykot farz desteklemek haramdir

yazıyı öğlen sularında okuduğumda birilerinin bir yerlerde bir şekilde haklı yorumları çarpıtma olarak lanse etmeye çalışacağı aklıma gelmişti. bunu güçlü önsezilerime değil, erdoğan medyasının ve onun kayıtsız şartsız destekçilerinin muhtemel lafı güzafına olan itimadıma veriyorum. hayrettin karaman'ın gayet kendine yakışır şekilde saçmaladığını düşünüyorum. sebebine gelince;

boykot mevzubahsinde ismi geçen grubun yayınları; deniz feneri derneği davasından önce akp'yi göklere çıkarıyor, ak partisini gerçekten ak bir parti olarak göstermeye çalışıyordu. bu kişilerse bu davadan önce hiçbir şekilde bu yayınlara saldırıda bulunmuyordu. işler ve roller değişince sayın karaman ve benzeri kişiler, ak parti'nin kara yüzü görünmesin diye götten haram uydurmaya başladı.

kendini ne sandığını bilmiyorum ama, hiç de naçizane olmayan bir emir buyurmuştur kendisi. herkes haddini bilmeli diye düşünüyorum.

tanım yok lan bunda editi: allah'ın kulunun allah'ın kulu olduğunu unutması sonucu saçmalanmış saçmalıktır.