domagoj vida

 1. 194.
  öncellikle finalde oynayacak 22 oyuncudan birinin tsl den olması çok önemli. tahmin ediyorum ki bu da bizim ligimiz için ilk olacak. tebrik ediyorum, büyük oynadı maçlarda. özellikle dün ingiltere nin hücüm hattını kilitleyen önemli anahtarlardan biriydi. önde bastıkları zaman bile kendisinden hızlı ön liberonun defansa yardıma gitmesi, vida nın ağırlıgından dolayı kendisinin ön liberoda baskı kurması hırvatistan hocasının ne denli zeki bir adam oldugunu da gösterdi. ha artık bağlasan da durmaz vida. beşiktaşa bedava gelip para kazandıracak bu nokta da çok önemli.

  dün fikret orman ın twitter dan yaptığı paylaşım " koçum benim tebrik ederim " cümlesi formanın ellerini ovusturdugu anlamına geliyor. en kötü negredoya verilen ücret artı bonservisi vida karşılayacak bu da formanın bir hatasını örtbas edecektir. eksiler ne kadar notrlasıyorsa orda bir dogru var demektir. tebrikler başkan.

  bahsedildiği gibi 30 milyon £ falan çok hayali rakamlar keşke olsa ama bana 20-25 milyon £ bile harika bir rakam geliyor.

  düşünsenize ingiltere ye 1 sene içersinde 50 milyon £ luk oyuncu satmışsınız. bu da 100 yılda bir olur, tarihe not edilmesi gerekir.

  tebrikler vida.
  8 -4 ... rockonbaby
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.