bugün

yarı çıplak namaz kılan chp li belediye başkanı

Dinle, imanla, bu halkla, bu halkın değerleriyle, bu toprağı vatan yapan motivasyonların hiçbiriyle ilgisi alakası bulunmayan cehaşpelilerin zorlama çabalarına basit bir örnektir.

50 defa anlattık. Biz müslümanların kimsenin inanıyor gibi görünmesine filan ihtiyacımız yok, böyle bir talebimiz de yok.

Bu ibadet islam dinine ait değil mi? Evet. O zaman islam dini kuralları içinde yapılır değil mi? Evet. Cenaze namazına kadınlar katılmaz, katılan da ön safa kurulmaz, kurulan da baş bacak açık namaza duramaz.

Ya ben öyle inanmıyorum düşünmüyorum da falan da filan. O seni bağlar. Gelip müslümanların ibadetini bozmayacaksın.

Git bi hindu tapınağında inek kes o zaman? Sen ineği kutsal saymıyorsun ya, hadi bi dene.

Şimdi konu dışı olarak, bundan bir önceki tanımda "sünnoş" diye bir kelime kullanarak kendinin ne bok olduğunu belli eden, bu şekilde hem kendini belli edip hem karşı tarafa hakaret eden bok kafalı nonoş, bu memlekette bir tahammülsüzlük ve istenmeyen birbirine düşme olayı olduğunda en çok mağdur edebiyatı yapan, en çok karşı tarafı suçlayan, en çok zırlayıp ağıt yakan bir tiptir.