bilecik şeyh edebali üniversitesi

nedense herkes ezmiş üniversiteyi , kaç kişi gidipte gördü yada içini gezdi? nedir bu önyargı çözemedim tamam benimde giderken önyargım vardı ama hiçte öyle bir üniversite olmadığını bana kanıtladı. çok güzel bir
kütüphanesi var yeni yapılan fakülteler gayet güzel , yeni yapılan yemekhaneside ve yeni yemek firmasıyla dahada güzelleşmiştir. eskiden ne kafe varmış nede gezilecek bi yeri. şimdi istemediğim kadar kafe var gayette gelişmekte olan bir şehir, mükemmel dostluklar , arkadaşlıklar yaşayabileceğiniz bir şehir ve üniversitedir. tamam puanları yüksek olmaya bilir , bilecik dimi sonuçta yaparsan 350 kimse gelmez gelipte pişman olan yada geçiş yapan ben daha görmedim burada, ve çoğu şehire yakın haftasonu günü birlik gezebilirsiniz(eskisehir , bursa, sakarya , kütahya ,bolu vb.). eksileri kızların sebepsizce aşırı egoist olması , bütlerin kalkması ve yaz okulu aşırı tuhaf( edit: bütler geri geldi.) onun dışında bol bol apartlar var güzel kalabileceğiniz, ev kiraları ucuz ve yeni yapılan evler 1+1 küçük ve hoş , ha birde üniversiteyi kötüleyen arkadaşlarımın birisi şuan tokat ünisini kazandı birisi niğde . onlarıda görücem, ama puanına göre gayet hoş bir üniversitedir ,zaten gelince ilk senenin sonunda anlıycaksınız bunu. kazanan arkadaşlara şimdiden başarılar.