caner taslaman ebubekir sifil tartışması

zamanında iki tarafın görüşüne de bağlandım bu görüşleri oldukça araştırdım o yüzden objektif izlemeye çalıştım. gördüğüm kadarıyla caner taslaman'ın hadis ilmiyle ilgili bilgileri çok yüzeysel. yani tartıştığı kişi hayatını bu ilme adamış birisi. hiç bilgisi olmayan sarışın spikerlere örnek olarak verdiğin birkaç hadisi burada bu işin ilmini almış bir akademisyene vermeye kalkarsan kalayı yersin.

ebubekir sifil kişisinin de uslübü hoş değildi hakaret vari kelimeler kullandı ama savunduğu şeyi en azından gerçekten biliyor arkadaş hayatını bu işe vermiş kim ne derse desin burada internetten iki makale okuyup hadisler de yalan yhaa xd takılan tatlı su müslümanları ne kadar ilmi çalışma yapmış bu konuyla ilgili ? mesela kuranı tamamen okumuş mu ? kütüb-ü sitteyi okumuş mu ? kütübü erbaayı okumuş mu ? bunlardan ayrı hadis kitapları, fıkıh kitapları yada ne bileyim diğer dini kaynaklardan hangileri üzerine çalışma yapmışlar ??

öyle deve sidiğini masaya çakıp inanıyosan iç len amq xd demekle olmuyor o işler. okuyun az