bugün

netflix

Nasıl anlatırsan anlat, anlamıyorlar anlamamakta ısrar ediyorlar resmen. Kardeşim 50gb akk'li sikik ttnet ile ben bu sistem sayesinde hızım düştüğün de bile hd kalitede yayın izleyebiliyorum ki dizi, film sitelerindeki gibi web hd değil gerçek hd şekilde. Arkadaşım yurdunda ki internet ile instagramdan fotoğraf yükeleyemezken gene bu sistem üzerinden hd kalitede film,dizi izleyebiliyor. Gidip akksiz internete minumum 130tl vericeğime 27 tl veriyorum izlediğim dizilerin %70'ini burada buluyorum. işin korsan boyutuda var aq. Desem ki marketten hırsızlık yapan biri için ne düşünüyorsun elli laf sayarsın hırsız için, ama kendin veri hırsızlığı yaparken bir sıkıntı yok. Türkiye'de bu işlerin pahalı olduğu söylenirdi hep hak verirdim de ama adamlar 27 Tl 'ye sunuyor artık bu hizmeti ve eminim ki bu sözlükte ki yazarların yarısından çoğunun 2 günlük sigara parası. Kalkıp ta aa kerizler para verip izliyor biz ücretsiz izliyoruz muhabbetine girme hiç. Ben en yüksek kalitede türkçe düblaj izleyip kimsenin hakkına girmiyorum sen hırsızlık yapıyorsun amk.