bugün

japonik

Dun itibariyle youtube'a tekrar donmeye karar vermis kanal. Yavas yavas tum videolarini geri yukleyecekmis, tek farkla: videolar yorumlara kapali olacakmis - cok mantikli bi karar olmus bence. Aciklamasi da soyle:

"Eveet, degerli arkadaslar. Ne oldu la geri mi dondun sorusu icin kisa bir aciklama yapayim. Bazi arkadaslarim Youtube'da baskalari tarafindan kendi videolarimin yuklendigini gosterdi. Umursamadim bastan, sonra baska baska kanallar halen videolarimi yuklemeye devam etmis. Uzerine de reklam almislar * Bu tarz arkadaslari haram para yemekten kurtarmak icin elimde olan videolarimi geri yukleyecegim. Gunde bir veya iki gunde bir tane video yuklemeyi dusunuyorum, vakit buldukca. Yorumlar kapali olacak, cunku acik olunca binlerce yorumu tek tek okuyorum. Cok fazla vakit gidiyor. E okuma o zaman diyebilirsiniz ama olmuyor oyle iste. Neyse, umarim anlayisla karsilarsiniz.

Yeni videolar gelir mi derseniz, ben de bilemiyorum. Belki 3 haftada 1 belki ayda 1. Bakalim zaman ne gosterecek. Elimizdekileri bi yukleyelim de. Ozellikle drone kullanmadigim videolarimin hepsi elimde yok. Haberiniz olsun."

Sahsen cok sevindim bu kararina, videolarini seyretmeye kaldigim yerden devam.
güncel Önemli Başlıklar