bugün

gutter sluts need love too

sürtüklerin de sevgiye ihtiyacı vardır cümlesinin ingilizcesi. türbanlı bir kızın çantasında da asılı imiş.
bu yazı üzerinden 'türbanlılar kötü insanlardır, hepsinin içinde bastırılmış gahpelik vardır' anlamının çıkarılabilmiş olması üzücü. çünkü çok anlamsız böyle birşey. istiklalde üzerinde 'i'm a little whore' yazan t-shirt giymiş insanlar dolaşıyor. sanıyor musunuz ki bu insanlar ne giydiklerinin bilincinde?

ki zaten çantaya olsun ayakkabıya olsun sulu zırtlak birtakım sloganlar asmak günümüz genç kızlarının en büyük tutkularından birisi. rengi hoşuna giden düğmemsi şeyi seçiyor hatta çoğu. üzerinde ne yazdığı zerre umurlarında değil.

hatta düz adam mantığı düşünelim, belki kız hümanist? sürtüklerin toplumdan dışlanmaması gerektiğini savunuyor. dinine bağlı, ama insanı insan olduğu için seviyor. hatta yaradılanı seviyor yaradandan ötürü. ne biliyosunuz?

görüldüğü üzre nereden bakarsan bak üzerinden provokasyon yapılabilecek bir konu değil bu. deşmeyin içini, bi skim çıkmıyor. ben entryi yazmadan önce konuştum kızla, hello dedim, kimsiniz efendim dedi. ingilizce bilmiyor zağar.