bugün

you may kiss the bride

Core kültürü olmayan insanların eleştirinin kıstasını neye göre aldığını düşündürten parodi safsatası. Hayatında abidik gubidik metal, pop metal yahut racist metal dinlemiş insanların -Çok ergenler yeaa demelerini de anlamak gerçekten zor. 11 yıldır karıştırmadığım core grubu yok. onlarca yıl emek verdim çalmak ve bu müziği türkiye'de lanse edebilmek için. onlar benden daha çok isteyip bunu başardılar ve çok daha güzel yerleri hakkediyorlar. Müzik sert, riffler başarılı, drum-bass koordinasyonu pek güzel, brutal vokal başarılı* belki clean vokal eh. yani standardize amerikan core grubunun üstündeler. Tut ki grup elemanları çok samimiler lan. Kuğul tripler yok, sikko bakışlar ve narsistlik yok. Gayet hırslı, espritüel ve azimli gençler ki bira ısmarlama teklifine bile zahmet olmasın argümanıyla kabul etmeyen insanlar ayrıca bunlar. Kendi aralarında ki ilişkilerde sağlam olsa gerek. Burada bu müziği icra eden insanların bile hayallerini amerika'ya taşıyorsunuz. yapmayın, etmeyin günahtır. verilmiş onca emek ve çalışma sonrasında zapping yaparak metalcore izliyorsun televizyonundan. yaş ortalaması 20-21 olan bir metalcore grubundan bahsediyorum. Sonuna kadar arkalarındayım arkadaşların, festivallerden ve konserlerden takip ediyor, başarılarının devamını diliyorum.