bugün

bankanın terör saldırılarında sigortalama yapması

güzel ülkem teröre ne kadar da bağışıklık kazanmış be diye hayret ettiğim eylemdir.

yaşadığım olayı aynen aktarıyorum. bankayı aradım, yapmam gereken işlemi tamamladıktan sonra müşteri hizmetlerinde konuşmuş olduğum hanımefendi biraz vaktinizi alabilirmiyim dedi, tabi dedim. ve başladı anlatmaya, sizinle, sizler için hazırlamış olduğumuz sağlık sigortası detaylarını paylaşıcam dedi. dinliyorum dedim. başladı anlatmaya,işte şu olursa bu olursa, köpek ısırırsa böcek sokarsa falan filan anlatıyor. bu arada "köpek ısırırsa ve böcek sokarsa kısmında ciddiyim" bu şekilde anlatılıyor sigorta kapsamı ve en son olarak olaki bi terör saldırısına denk gelirseniz ve yaralanırsanız her türlü sağlık masraflarınız bu paket dahilinde karşılanacaktır dedi. bende teşekkürlerimi sunarak istemediğimi belirttim. ama neden istemiyorsunuz ki terör olaylarında yaralanan tüm vatandaşlarımızın şayet böyle bir sigortadan faydalanma imkanları olsaydı yada allah korusun sizde bi saldırıda yaralanırsanız gibi konuşmaya başladığında kulaklarım uğuldamaya başladı teşekkür edip telefonu kapattım.

hala ağzım açık kulaklarım uğulduyor.

ne denilebilir ki ?
güncel Önemli Başlıklar