bugün

ciddi ciddi maymundan geldiğine inanmak

Gerizekalıların aptallıklarını kabul ettiğinin kanıtıdır.Giderler 1500 yıl önceden bilinen bu şaşırtıcı görkemli bilgilere inanmazlar.içini açıp ADAM AKILLI OKUDUKLARINDA neler öğreneceklerini umursamazlar!O bunu yapmış bu şunu yapmış diye ecdadlarını gavurlara satarlar.Sonra da 'Darwin' işsiz dangalağın dediğine inanırlar.Aptallıkta son nokta!Gidin mealiyle Kur'an okuyun.Mis oh!Maymundan geleceğime inanmaktansa!

BU DANGALAKLARA iBRETLiK SORU!
Madem maymundan geliyosunuz, neden şimdi hala bi şeyler bi şeylere evrim geçirmiyo?Bazı maymunlar neden insana dönmüyo?Biliyorum şimdi MAL gibi süreci var diceksiniz.Ben de diyorum ki dünya oluşalı milyarlarca yıl olmuş.Milyonlarca maymundan hiç mi insana dönüşme sürecini tamamlayan yok bilimsel tarih çıktı çıkalı?Kim görmüş bunu?Mucizevi şekilde mi dönüşüyolar?
Ayrıca bu MALlar bi de 'Big Bang' mallığına inanıyo!Ulan madem öyle bi şey var şimdi niye olmuyo?Ayrıca dünya 1 milim herhangi bir yere kaysa bu fevkalade düzen bozulacak insanlar yaşayamayacaktı.Güneş mi belirledi dünyanın yerini Ha aptallar?
Bu düşünceleri insanın beynine sokan konudur...