bugün

taciz

Dün evimden okuluma giderken ara bir sokakta yaşadığım olayı anlatmak isterim
16 LBU 59 plakalı araç ara sokakta poğaçamı yiyerek giderken ilk sözlü tacizde bulundu geçti gitti sandım bu sefer sokağın diğer tarafından yolumu kesti ters yöne koşarken yine küfür ederek koştuğum yere geldi .. Bağıra bağıra caddeye çıktım kendimi insanların arasına attım. Bir marketin önündeki insanlar toplandı sağolsun adamın biri durumu anlamış plakayı almış.okula beni o insanlar bıraktı ve durum aileme okul idaresine bildirildi.hayatım boyunca ben bu kadar korkmadım bu kadar ağlamadım. Kıyafetim ise gayet düzgün normaldi.yolunda okuluna giden birisi.. Ne bir bakışım ne bir olumsuz hareketim oldu.karakola danıştık ve söylenen şey -bir şey çıkmaz-dendi ve uğraşmak istemediler. Ne ara bu kadar umursamaz olduk işlem yapılması yargılanması için illa bana tecavüz mü etmeliydi illa öldürmeli miydi?? Anca o zaman mı anlaşılacaktı.ya yine yoluma çıkarsa ?? Ben artık yalnız yürüyemiyorum. Yolda sürekli acele ile ve arkama bakarak yürüyorum. Her gri doblo gördüğümde plakasını kontrol ediyorum ben bu korkuyu yaşamak zorunda değilim kimse yaşamak zorunda değil.bana bir şey yapamadı belki ama başka evlatlar başka kardeşler yanabilir.düşünüyorum eğer amacına ulaşsaydı ben yaşayamazdım.yok mahkemesi yok avukatı yok çocuk şubesi yok reşit değilmişim uzun işmiş. Yazık yani ne diyim tacizcileri koruyan yasalarımız varsa bu olayların artması da kaçınılmazdır...