bugün

stopchildrapeinturkey

Vatanımı savunayım diyorum. Bakıyorum etrafıma yapayalnızım. Türkiye de olan bir olayı twitterda ww da birinci yaparak elinize ne geçti gerizekalılar. Rape denilen taciz tecavüz olayını engellemek için ilk önce cahiliyeti ortadan kaldırmak ve bilinçleri geliştirmek gerek. Kimi kime şikayet ediyorsunuz siz ya? Ne kadar aptalsınız. Hah tamam bu hashtag açıldı kesin o yapan cahil zeka olarak geride sapık insanlar okudu titredi. Böyle eylem olmaz olsun. Bir de üstüne üstlük ingilizce? Ulan türkiye kimlere emanet ben anlamıyorum ya. Türklerin haklarını savunayım diyorum apolitik şekilde yok arkadaş savundurtmuyorlar. Utanıyorum sizden. Aramızda çözmemiz gereken problemler var. Fakat biz dahada bölünüyoruz başka ülkelere yakarıyoruz derdimizi. Hiç mi okumadınız inkilap tarihi ha? Hiç mi aklınıza kongreler dönemi gelmedi? Hiç mi eylemde ölen arkadaşlarımız? Twitter dediğiniz şey amerikaya bağlı. Ya ben sizin gibi türklerden utanıyorum yazıklar olsun. Size müstehak amerikan mandası. Özür dilerim atam. Özür dilerim.