bugün

kanal a

çok komikler geçen kel biriyle gazeteci celal kazdağlı'nın sunduğu bir program var manşetleri dili diye onu izliyorum birbirlerine girdiler. o kel sunucu gazetelerde akp lehine olmayan her haberi manipülasyon olarak değerlendirip, paralel yapıya yıkarken, celal kazdağlı, "ne alakası var, hükümet lehine yayın yapmak zorun da mı herkes haber neyse o verilir" diye bir çıkış yaptı birbirlerine girdiler...

haber de hürriyet'te yayımlanan "erken seçimde birşey değişmez" haberiydi. o dediğim kel sunucu "kişisel izlemimim hdp ve mhp'ye giden oylar akp'ye kaydı" diye birşey dedi. koptum yahu... adam bölgeye gitmemiş anadoluyu dolaşmamış oturduğu yerden yorum yapıyor. bir de celal kazdağlı sordu; "oyların akp'ye kaydığı hangi anket bilgisi" diye... sunucu "ben anket manket bilmem?" diyor... "niye akp'yi yüksek göstermiyorlar" diye de ağlıyor.

hayır yine kanal a'da izlemiştim hatırlıyorum. cb seçimleri öncesi "erdoğan %60 oyla gümbür gümbür geliyor" diye haber yapmışlardı seçimlerden sonra "paralel yapı erdoğan'ı bilerek yüksek gösterdi ki millet nasıl olsa kazanacak diye sandığa gitmedi." gerçekten çok komik bi kanal izleyin mutlaka...

bu arada o tartışmadan sonra celal kazdağlı'yı göremiyorum... inşallah göndermişlerdir çünkü o sunucuyla tartışıp kendi kalitesini düşürüyor. sunucu canlı yayında kazdağ'lıyı "paralel" ilan etti, "hürriyet reklamcısı" falan ilan etti ama cevabını alıp oturdu..

edit: o kel dediğim adamın ismi fatin dağıstanlı imiş