bugün

idata

Harbiye deki vip subesinde kapisini acan elemanlarim acayip laubali oldugu araci firma.Eleman diğer insanların gözünün önünde geçen mini etekli kızların arkasından döne döne baktı.Bayramda kardeşimin yanına gidebilmek için Malta randevusu bulamadığım için ,italya dan başvuru yaptım . Eşim son dakka lan kalmış 6 gün nereye yetiştiriyosun ,uçak biletini aldın oteli ödedin çevir şunu vip e neyse verelim aptal aptal iş yapma dediği için ayın 10 unda bütün evraklar elimde gittim .evraklarımı verip 1 saate yakım bekledim saat beş buçuğa doğru eşinizin çalışma belgesi eksik çok acil isteyin sistemler kapancaaak diye beni bi strese soktular . Sonra evrak gelincede ay biraz bekler misiniz diyen ablalara teslim ettim ve takip fişiyle beni yolculadılar.3 gün içinde olabilirmiş olmayadabilrmiş 251 lira fark aldıktan sonra söyledi bide bunu .sanırım kendilerini konsolosluk görevlisi sanıyolar. Şimdi elim böğrümde bekliyorum efendim .
Edit:cuma verdigim evraklarin sonucu sali öğlen belli oldu. Gidip harbiyeden pasaportu alırken 10 gün tek girişli vize verildiğini görerek ağzıma geleni içimden saydım.