fuat avni

Acikca hedefiyle dalga gecen hesap. Hem de agir tasak geciyor.

Ben havuz medyasinin ismarlama haber yaptigini dusunmuyorum cunku bu kadar kepazeligin altina imza atmak havuzcularin bile utanacagi bir durum. Sahte belge hazirlayamayabilirsin de be adam hic mi son haline bakmazsin gazeteye basacagin seyin.

Erdogan'in da gemileri yakip fuat avniyi muhattap alip atarlanmasina bakinca, havuzcularin fuat avni tarafindan sacma salak fotolar, loglarla yemlendigini ve havuzu goren sazanlarin da agir sekilde oltaya atladigini dusunuyorum.

Acaba o konusma kayitlarini havuzcu medya mi hazirladi yoksa birileri fuat'i satiyorum alin bunlar konusmalarin goruntuler diye yemleme mi yaptilar.

Emre uslu, hedef olarak kullanilmis olabilir fuat avni tarafindan. Ayni yazim yanlislarini yapmasi, ayni saatlerde aktif olmasi falan ilk olarak akla emre uslu oldugu ihtimalini getiriyor ama gizliligine belkide canini borclu olan bu hesabin, usluyu, ussuzu sahte kimlik gibi bagdastirip hedef saptirmasi ihtimali de atlanmamali. Cumhurbaskani dogrudan hedef aldigina gore herif basarili ve akla gelen ilk ihtimaller dusunulerek bu hesabin ortaya cikarilmasi cok kolay degil. Eger bu tablo bir mizansenden ibaret degilse fuat rakiplerinr ucbes hamle fark koymus durumda.

Komik.