bugün

mersin eml de çekildiği iddia edilen görüntüler

birazcık akıllı olanları 5-10 sene sonrasında çok pişman olacak, geri zekalı olanları ise muhtemelen 40 yaşına gelmeden kendi hayatının anasını sikecek ya da ölecek olanların görüntüleridir.

benim onlarca arkadaşım oldu bu kadar olmasa da hayatının hiçbir amacı olmayan... yıllarca parazit şeklinde yaşadılar içtiler, sıçtılar, eroine varana kadar kullandılar, annelerini-babalarını-öğretmenlerini inim inim inlettiler. sonuçta ne oldu biliyor musunuz? hepsi pişman! bu dünyada pişman olmayanlar mezarda pişman ya da özgürlüğünün pençesinde pişman... şimdilerde ben mühendisim onlarsa inşaat ustası, bakkal, elektrikçi filan en iyisi güvenlik görevlisi... burada önemli olan para değil anlatılmak istenen de o değil. hepsi pişman ve benim yerimde olmak için can atıyor bunu direkt olarak söyleyen de var belli eden de... onların aradıkları para gibi görünse de durum öyle değil! aradıkları okulda, hayatta görmedikleri saygıyı meslekte de görmüyor olmaları ve hiçbir zaman göremeyecek olduklarını bilmeleri...