bugün

pipimi kesmeyin

4-5 gün evvel internet ortamında meşhur olan küçük bir kardeşimizin sünnet olurkenki beyanı.

http://www.youtube.com/watch?v=TGwqTgzLEfg

kendisini 10 yaşındaki kardeşime benzetiyorum. kardeşimi de özlediğim için ara ara açıp seyrediyorum. gülmekten de ölüyorum. hatta iş arkadaşlarım bile kardeşime benzediğini söylüyorlar.

kardeşim 8 yaşındayken şu entrynin başkahramanı olan bir varlık: (#18051255)
bu tür konularda böyle cool takılırken tatlı canına bir şey olmasına da dayanamaz. geçen yaz kafasının köşesini hafiften yarmıştı (kafanın da köşesi mi olur .mk). acile götürüyoruz, yolda "allah'ım bu benim kaderimde neden var?" diye hisli hisli söyleniyordu. tatildeydik, küçük bir yerdi, acilde hemşire dikti. anestezi yapılırken "oucchhh!!" diye bağırdı. lan olm adam hem cool, hem ingiliz. benim kafama geçenlerde kaldırım taşı düştü (ayrı bir entrynin konusu olur, dolayısıyla açıklama yapmadan değinmekle yetiniyorum); normalde annemin, kardeşlerimin yanında hiç küfür etmem, direk "anasını s.k.y.m" falan gibi bir şeyler söylemiştim. bizim eleman "ouccchhh!!". bu ne .mk, nereden öğreniyorsun bunları diyemedim tabi.

neyse işte özledim keratayı. bir hizmet de olması açısından bu "Pipimi Kesmeyin Ben Pipimi Seviyorum Lütfen Pipimi Kesmeyin" diyen elemanın videosunun ses kaydı çözümlemesini de aşağıda yapıyorum. şakalarınızda, tweetlerinizde falan rahatlıkla alıntı yapabilesiniz diye.

"kanatmıcanız!
pipimizi büyütmeyin bak. kesmeyin, yütfen. yemin ederim. benim pipim hiç rahatsızlanmıyor.
pipime asla bakmak istemiyorum. asla! kötü olabilir.
bi de bana bakın evde olur mu? lütfen. her şeyimi siz getirin bana, yütfen.
doktorlar, yütfen tamam diyin de evimize gidelim.
lütfen, açım ben, lütfen doktorlar.
iğne yapmayın, yütfen.
pipimdeki taşı da almayın, yütfen *
yemin ederim size doktorlar. yemin ederim. yütfen. yazık bana. ben sizi seviyorum. ben sizi seviyorum, yütfen doktorlarım. yütfen yütfen yütfen, siz iyi doktorlarsınız. yütfen yütfen yütfen. bak yemin ederim. iğne de vurma, yütfen.
(makas sesi mi ne çıt diye bi ses gelir)
aaa hiçbir şey yokmuş *
acaba napcaksınız?
pipimi nasıl büyütecekler ki??
-işte bakacaklar bakalım, büyüyo mu küçülüyo mu çalışıyo mu...-
küçük!! *
makas mı makas mı??!!
cımbız. cımbız. tamam. cımbız. cımbız. cımbız.
içine girmeyin yütfen doktorlar. ben pipimi... ben pipimi... ben pipimi seviyorum yütfen. iyi yapın pipimi yütfen.
bi de söyleyeyim iz bırakmayın ayaklarıma yütfen doktorlar yütfeeeen. *
sen napıyon?!!
-sana izleteceğim, çünkü çok ağlıyorsun.-
hıı. tamam. sakın diktirmeyin.
nee. napıyorsunuz siz?!
-sen kaç yaşındasın-
altıydım. altıydım, sonra biraz..."

ayrıca videonun altındaki bir yoruma da değinmeden geçemeyeceğim: "işte bir çocuk 'sikerim hastanenizi' diye bas bas bağırır diğeri 'doktorlar lütfen :(' der. Bir çocuk çevresinden ne öğrendiyse onu söyler dikkat etmek lazım."

not: yanlış anladığım yerler varsa, uyarırsanız düzeltirim.