david rockefeller

 1. 20.
  Günümüz Firavunlarından David Rockefeller.

  Kendisi Masonların yöneticisi, Bilderberg yöneticisidir.
  Afganistan, Irak, Filistin, Çeçenistan vb.Masum Müslüman ülkelerine giren Son dönemlerde Ortadoğuda yaşanan ayaklanmaların planlayıcısıdır.
  Rockefeller ailesi yüz yıllardır babadan oğula geçmekte insanlara zarar vermekte ara vermemektedir. Zamanın en büyük şeytanı Rockefeller’dir
  Kendisi Amerika’daki birçok bankanın sahibi ve yöneticisidir. Örneğin American Express Bank, David Rockefeller’e aittir.
  Bir yerden başka bir yere,hangi banka olursa olsun,para yolladığınızda verdiğiniz vergi, harç gibi ücretlerin bir bölümü Bu Bankaya ödenilir
  Böylece bu Yahudi iş adamına paranız gider. Sadece bu değil. Uçak biletleri için ödediğimiz ücretlerin bir bölümü IATA adlı firmaya ödenilir
  Sadece bunlar değil.Yıllardır Sağcı bölümün karşı olduğuIMF’de bu kişiye aittir. IMF ile devlete verilen borçlar faiziyle geri alınmaktadır.
  Alamadığı zaman ise o ülke onun elindedir ve istediği birçok şeyi o ülkenin yöneticilerinin borcu olduğundan kabul ettirebilir.En önemliside Petrol için Afganistan, Irak, Libya vb. ülkelere girmelerinin bu adamın fikri ve planı olması.
  Rockefeller, 12 Haziran 1915 dünyaya gelmiştir. Şeytana tapan bir ailede büyümüştür. Yahudilerdir, ancak asıl inançları Kabbala inancıdır.
  David Rockefeller’in sülalesinin köküne kadar inmek ve onları tanımak çok zor ve tehlikelidir. Ayrıca birçok bilgi gizlenmektedir.
  Müslüman kanı içmekten mutluluk duyuyorum diyen David Rockefeller in Gülen'e ödül verdiği bilinir.

  Fetullah aldığı ödülü sitesinde duyurmuştur
  7 -2 ... vakitsiz
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.