bugün

çirkin kızların gotik makyaj merakı

kesinlikle doğru olan bir tespit olmakla birlikte doğrudur(nası yani)ve beni yine yatağımda sakin sakin uzanırken yazı yazdırmaya zorlamıştır bu konu. neyse bu zavallı kızlar vücutlarındaki eksiklikleri makyajla kapatmaya çalışan eziklerdir. kendilerini eleştiren bi diğer kitleye sen bu işin felsefesini bilmiyosun şeklinde ve benzeri komplike cümleler kurma çabalarıyla ayar vermeye çalışırlar.
lan salak mısınız siz? bunlarda gizli lezbiyenlik de oluyo evet evet..bir keresinde hiç de ortamına girmek istemediğim bi hatun geldi ve bana ben seni seviyorum ama arkadaşça değil anla dedi anlayamadım ama daha sonra anladım lezbiyendi güzelliğimden etkilendi belki de göbeğimdeki piercing sexi geldi yalamak istedi bilmiyorum..ona umarım küçük bi köpek yavrusu alırsın ve o ölür dedim.ne dediğimi de anlamadım.ama ''sen hiç bir ilkbahar sabahı odana giren güneşle uyandın mı''havamı bozamadı benim.. varoşluğunuzu yaptığınız makyajla örtmeye çalışmayın sakın gidin banyo yapın güzelleşmeye çalışın olmadı mı?kaderinize boyun eğip camın kenarında aşağıda öpüşen insanları sevgilileri izleyin..kim kimi götürüyo ona bakın bişeyler yapın işte ama ne olur göz zevkimi yazın bu sıcağında giydiğiniz postallarla bozmayın ben sıcaklıyorum yahu..