bugün

shinobi

direkt edit:

keşke sade bir sms atsaydın...

tanım yapmak için biraz geç kalınmış ya da erken zamanda tanım yapacakken tanımlamak için gereken kelimelerin bir anlamı olmadığı düşünüldüğü ibraz edildiğinden tanımsız kalmış...

sana ait, ona ait, bana ait hiçbir şey yok artık gülüşümde... gülüşüm yok zira yüzümde... yüzümse düşmüş yerlere...

değişiyorum... belki isteyerek, belki de istemeyerek... elimde olan bir şey değil... karşı koyamıyorum, koymak istiyor muyum onu da bilmiyorum aslında bakarsan...

artık fazla yazmıyorum zaten... içimden gelmiyor... bilmiyorum... öyle bir yerlerim kalkmadı... sanırım iki bin küsur entry nin amacına ulaşamamasının verdiği burukluğu yaşıyorum... söylemişimdir sanırım sana neden buraya yazdığımı... bir tanesi bile okunmamış... neden geldim neler oldu... ama sonra bakıyorum da, buranın kattıkları-kazandırdıklarına... sonra hangisi ağır basıyor diye karşılaştırıyorum en fesat yanımla... hani hep kârda olmalıyım ya... ama tahteravana binen bir obezle bir somaliliyi görüyorum karşımda... önemsemediğimden değil burayı... sanırım hayatı önemsemediğimden...

yapmaya teşebbüs ettiğim ya da yaptığım her hareketin hakkı bende saklıdır... yani bir şeyleri değiştirmek-düzeltmek-kötüleştirmek vs. için değildi hiçbiri... ve işin ilginç tarafı neyin ne kadar anlam taşıdığını da biliyorum... bilmediğimi önemsemediğimi düşünsen de ve bir şeyin değişmeyeceğini biliyorum bunları söylesem de... zaten değişmesini istiyor muyum, onu da bilmiyorum...*

yorgunum... hem de çok... aslında biliyorsundur sen de... ya da tahmin etmişsindir...
bilmediğimi, anlamadığımı sandığın şeylerin çoğunun hesabını yorgunluğa kesecek kadar da korkağım belki de... ama olmadığım kadar da ciddiyim bu kez...

sana bir söz vermiştim hatırlıyor musun?
o sözü tutacağım...
söz verdiğim için değil... istediğim için tutacağım...
ama sanırım yine bir sorunla karşı karşıya kalacağız...

söylenecek sözlerin bittiği zaman bir şeyler bulunmuyor noktalamak için...
garip bir duygu...
biraz klasik...
biraz sade...
teşekkür ederim...
her şey için...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar