kadınların yaptığı en büyük hatalar

Dünyada iki tip erkek var. Biri aptal, kaslı, yakışıklı; diğeri zeki, kassız, çirkin. Cinsel seçilim diye de bir mekanizma var: evrimin en önemli mekanizmalarından biri. Bu cinsel seçilimde kızlar gidip aptal, kaslı, yakışıklı erkeği seçip, onunla oluyor. Sonraki nesil aptal oluyor. Kızlar evrimin seyrini değiştirdi. Kaç milyon yılda oluşan şu beynimizi onlar yüzünden gelecek nesillere aktaramıyoruz. Artık dünyada dahilerin ortaya çıkmayacağı tespitinin sebebidir kızların bu baklava merakı. Alın steroitli kasları bi yerinize sokun. Sizin yüzünüzden gelecek.... ya bırakın ya. Valla salak bunlar.
Kız, erkek diyorum ama aslında popülasyonları kastediyorum. Birey evrim geçirmez, popülasyon evrim geçirir.
Ya bak aklıma geldikçe, sinir oluyorum. O kadar denizden çıktık geldik, beynimiz falan, böyle bacaklarımız oldu. Bu kızlar her işi berbat etti. Lütfen siz feminist-lez takılın. Biz kendi aramızda üremeyi buluruz. Kendi cinsel seçilimimizi kendimiz yaparız. Apaçileri siz elemiyorsanız, biz eleriz.