sözlük ben aşık oldum

Ah be sözlük ah be. Ben bu sefer cidden aşık oldum. Hem de sadece 2 kez gördüğüm bir kıza. Zar zor da olsa adını öğrendim, okuduğu bölümü öğrendim. Facebook ve twitter da buldum ama ne ekleyebiliyorum ne de takip edebiliyorum sırf şu piyasadaki her önüne gelen kızı ekleyip muhabbet kurmaya çalışan abazanlar yüzünden. Beni de onlardan biri sanır diye korkuyorum. Günlerdir sordum soruşturdum tanıyan yakın bir arkadaşım var mı diye. yok! O değil de kız Mabel matiz dinliyor sözlük. bu bile yetmez mi aşık olmaya. nasıl bir hikmetse facebook profiline girince gördüm ki paylaştığı şarkılar benim sevdiğim şarkılar. Bahsettiği filmler benim sevdiğim filmler. O da geceleri benim gibi uyumuyor, o da benim gibi kendi içinde acısını yaşayan dışarı eğlenceli tarafını vuran biri. Kızı hiç tanımadığın halde nasıl anladın diyeceksin. Ben anlarım sözlük kendim gibi birini görünce anlarım. Ancak kızla ilgili çoğu şeyi sadece twitter ve facebook iletilerinden öğrenebiliyorum. Sonunda olacak o ki yine facebook tan şansımı denemek zorunda kalacağım. Umarım her şey ikimiz için güzel olur. ikimiz!