en kaliteli nesil

 1. 1.
  Kanımca beşinci ve altıncı nesiller. Adamların ara sıra lütfedip de girdikleri kısacık entryler bile sonraki nesillerden dağlar kadar farklı.

  ilk nesiller için elimizde pek done yok. Çok az entry giriyorlar.

  Sekizler de fena değil. Çok kaliteli olanları var, ama hargürde pek dikkat çekmiyorlar. Nesil bozulması etiketinden zarar görüyorlar.

  Dokuzlar ve onlar felaket. Şimdi herkes kızacak ama kanımca onuncu nesiller dokuzlara göre daha çok gelecek vaat ediyor. Dokuzlar geleli o kadar zaman oldu büyük çoğunluğu hala hiç ışık vermiyor. Onuncu nesil arasında facialar var ama daha yeni olup da dokuzları bariz şeyinde taşımaya yatkın yazarlar da var.

  Onbirinci neslin kalitesi daha yüksek olabilir mi? bir umut.

  Edit: Yedileri unutmuşum, çok özür. Onlar da sekizlerin üstünde ama beş ve altıların yanında sönük kalıyor. Bu piramit tarzı yaklaşımdan birinci neslin süper olduğu kanısına varabiliriz.*

  Edit iki: Dokuzuncu nesil kızmak yoh, çok çalışmak var, arbeit macht frei.*

  Edit üç: Arkadaşlar dokuzlar beni haklı çıkarmayın. Başlık bir tespit değil, başlık bir anket başlığı tarzında. En kaliteli nesil, yedilerdir deseydi tespit olacaktı. Benim entryime göre yazmayın, başlığı kaale alın. Sizin en beğendiğiniz nesil nedir ne değildir? Yeni gelenlerin sorunu burada, başlığa değil üstteki entrylere cevap vermeye çalışıyorlar. Benim entryimi eksi veya artıyla oylayabilir veya nickaltımda eleştirebilirsiniz.

  Bir kez daha söylüyorum benim entrym değil, başlık önemli. Başlık da bir tespit değil. O yüzden kalkıp da yanlış tespit demeyin komik oluyorsunuz, başlıkta bir tespit yok çünkü.
  5 -4 ... stephen king is my buddy
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.