bugün

eski sevgili

Pazartesi

Şuan saat 12yi geçti. Camı araladım öyle bi odam havalasın die

Ufak bi kelebek girdi içeriye usulca sokuldu yanıma megerse ilham perisiymiş o nerden bileyimki; o sölüo ben yazıyorum işte kalbim yerinden çıkacak gibi atıo şuan! o kadar mutluyum ki senin gibi bi sevgilim oldugu için hayaller dünyasındayım sanki. Ummadığım anda çıktın karşıma, rüyada gibiyim seninle beraber
Bian uyanır gibi oldum, kalbime baktım yerinde yok, ufak bi not buldum başucumda kalbimi senin çaldığın yazıodu!.. evet kalbim sende biliyorum ona ii bak olur mu, üzme onu
Sana gerçekten çok ihtiyacım var sevgiyi,aşkı tatmayalı çok oldu beklide hiç olmadı. Eger onları sevdiysem sana olan duygularımın henüz bi adı yok demektir. Bunları okuyunca belki inanmayacaksın , belki güleceksin , belki utanıpta yüzüne söyleyemecegim duygularım bunlar, içimdekileri yazıyorum
iNAN BANA!..

Birazdan sözcükler bir veda için hazırlanacak sevgileri bağlanışları anlatacaklar. Sana en çok seni ne kadar çok secdiğimi söyleyecekler ve işte hepsi bu kadar olucak belkide
Şimdi ben tam bana göre bir hareketle damdan düşer gibi kendimi anlatayım sana duygusal hafif şımarık birazda kendine güvenen (herkes gibi) biriyim şimdi nie anlatıosun bana bunları ben gizemden hoşlanıyorum diyeceksin sana anlatmasam yıldızlara anlatıcaktım istedim ki sana anlatayım da belki benim hakkımda fikir edinirsin çünkü ben büyük bağlanışlardan önce anlaşılmak isterim
Hayatımda kişilerin hep bir sıralaması vardır son dönemde bu sıralama öyle karıştı ki anlaşılmaya ihtiyacım duydum.
Anlaşılmak dileğiyle; umut ettim
Ewet neydi bu saçmalık dersen kızmam sana çünkü tüm fonksiyonlarım iptal durumda ve ben her şeyi yeni baştan yaşamak istiyorum seninle kaybettiğim zamanları telafi edebilmek için.
Bir gün daha yaşandı ve bitti küçük sewinçleri ve küçük kederleriyle herhangi bir gündü çok önemli değildi seni düşündüğüm bi kaç andan başka
Bilirim herkes payına düşeni yaşar ve her yeni günde hep değişir birseyler sende kendi payından bir hatıra seç ve o ben olayım UNUTMA,BENi UNUTMA
Bilirsin UNUTULMAK dokunur ya her insana sende kendi payından bir hatıra seç ve o ben olayım unutma,beni unutma

Hayat geride bıraktıklarımızdan ibaretmiş ve Hala geleceğe adadığımız

Sana daha çok sarılmak istiyorum. Kokunu daha çok içime çekmek istiyorum hep yaptıgım gibi. Çünkü senin gibi kokmayacak hiç kimse ve yerini hiç kimse alamayacak

Bu kadar duygusallıga ne gerek var trajik hale getirdin olayı alt tarafı taşınıyorsun diyebilirsin. Ama hiç öyle değil bu gidilen yollar herkesi aldı benden

Bu yalnızlık paranoyası neden sence!... tam işte budur dediğim anda kaybettim ben en çok yalnızlıgı kaybettim işte bu yüzden bir tek beni yalnızlığım bırakmıyor. Sımsıkı sarılıyorum,kokusunu çekiyorum içime.. dimdik ayakta durmama yardım eder hep
Gerçekleri bu yüzden sewiyorum. Hayal kırıklığına ugramıyorum

Şimdi konumuza geri dönelim bu mektup sana veda etmiyor çünkü o kadar çok şey varki yaşanacak yazılacak sıkıcak belkide seni

Diyeceğim şu galiba hayatımdaki yerin kokunu unutmamak için sarfettiğim çaba önemli unutma!...

SENi SEViYORUM

bu mektubu yazdıktan 10 gün sonra kavga ederek ayrıldığımız insan ya çok iyi yalan söylüyor yada ben çok safım...