bugün

devlet bahçeli

Kendi partilileri tarafından çok sakin olmasi yüzünden karşıt fikirlerce yapmadığı şeyler yüzünden eleştirilen ne tabanına ve karşıtlarına yaranabilmiş siyasetçidir.

Şimdi buradan sonrasını dikkatle okumasını istiyorum yazarlarımızın.

Bahçeli bu ülkeye gelmiş belkide en iyi siyasetçidir. bazıları eleştirmişler efenim yok şehitler üzerinden propoganda yapıyor yok gerilimi arttırıyor yok zırt yok pırt. Şimdi onlara sesleniyorm; sevgili at gözlüklü arkadaşım bu adam deniz baykaldan daha az bu konuy gündeme getiriyor bu adam recep tayyipten daha az şehit kelimesini ağzına alıyor bu adam sırf bu yafta ona ve partisine yapıştırılıp kötü gösterilmek istediği için elinden geldiğince az bu konuya girmeye çalışıyor ama sen hala şehit üzerinden siyaset yapıyor diyorsun. bahçeli erzurum mtinginde bu konuşmayı rte nin terbiyesizce siyaset ve insani ahlakta yoksun sözlerine cevaben o konuşmayı yaptı ve belkide seçim mitinglerinden ilkinde bu konuya değindi. rte şehitlere kelle derken kanınıza dokunmuyor deniz baykal ve grubu şehit cenazelerinde şov yaparken kanınıza dokunmuyorda rte ye kapak ediline mi kanınıza dokunuyor bu adamın şehitlerimize sahip çıkması? ne zamandır şehidine sahip çıkmak kötü bir şey oldu? Şehidine sahip çıkmıyor siyasi malzeme yapıyor diyende ya yanlıdır yada sadece kulaktan dolma konuşuyordur. açın bakın bakalım mhp nin internet sitesini kaç tane şovenist ortamı gerici açıklama var. 4 senedir türkiye yi gerim gerim geren deniz baykal ve rte amcalarınız b ale getirmedi zaten bu ülkeyi zaten hep devlet bahçeli gerdi bu ülkeyi. Bombalarıda o patlattı ankarada polisin askerin elini kolunda o bağladı alt kimlik üst kimlik konşmasını yapıp devlet bahçeli karıştırdı diyarbakırı sonra mhalefet yapıyorum ayağına akp nin en çok ekmeğine bahçeli yağ sürdü 4 senedir. Devlet için değil kendi için mhalefetide açık bir şekilde mhp yürüttü zaten. Para babalarına yaranmak için tüsiad ın toplantılarınada koşarak giden bahçeli. amerikan büyük elçisi ile yaptığı toplantıları gizleyen başbakanını cumhurbaşkanını muhalefet olarak amerikalılara şikayet edebilecek siyasi ahlaka sahip olanda bahçeli dimi?

Ankara'daki bombalı saldıradan sonra ulus'a gitmemiş olması, şehit cenazelerine katılmıyor olması, partisinin bu olaylardan nemalanıyor gibi gösterilmemesi içindir.

Birde apoyu asmadı felan diyorlar. Asmadı olmayacak o kelime astırmadılar olacak ki mhp'nin parti politikası bazı gerizekalılar gibi sadece bir konuya endekslenmiş değildir. Akp sürekli yok astırmadı yok bilmem ne diyor. Ulan akp ve yanlıları siz vermediniz mi o piç asılmasın diye idamın kaldırılması oyunu? 175 tane şerefli mhp milletvekili o dönem idamın kaldırılmasına red oy verdiler ama o dönem mecliste olan tüm akpliler chpliler dspliler ve anaplılar kabul oyu verdiler. Şimdi adamsanız ki görüyorm ki değilsiniz kuyruğunuzu kıtırıp kaçmadan söyleyin siz mi astırmadınız mhp mi asmadı? Şimdide assaydınız diyorsunuz. Bende size diyorum ki siz o kabl oynu vermeseydiniz mhp ile birlikte erkek olup adam olp bu ülkenin arkasında drup o yasayı geçirmeseydiniz. Şimdi çıkıp mhp öcalanı (ki size göre sayın oluyor o piç) asılmadı mhp asmadı diyorsunuz ama bakıyoruz o yol siz tıkamışsınız. Hepsi meclis tutanaklarında var açın okuyn. Abdullah gül amcanız nasılda savnmuş apoyu mhpliler nasıl karşı çıkmışlar o yasanın geçmeine açın bir okuyun.
(bkz: #1847147)

ilk önce at gözlüklerinizi çıkarın...