bugün

arkadaşına ders notu vermeyen öğrenci

üniversite yıllarımda hiç okula gitmeden okulumu 4 yılda bitirmişliğim var, tahmin ettiğiniz gibi siktiri boktan bi bölüm değil ayrıca. taktiği öğretiyorum, sınıfın en ineği okul başlarken tespit edilir. büyük ihtimal asosyaldir. o yüzden akşamları dışarı çıkalım bi çay kahve ısmarlama olayı yalan. bu eleman cemaatçiyse dini öğrenin, maklube yemeye falan gidin, birlikte saf tutun. ha değilse elbet bi ilgi alanı vardır. en ot insanın bile hoşlandığı bir konu vardır. bu tiplerle pek takılmayın, ama aranız hep yakın olsun, dengeyi tutun, sınav haftası gelince ya kardeşim, şu notlar ı bana da çektirsek mi eksik yerlerim var deyin. asla hiç notum yok demeyin. vermez. vermez de vermez yani. 4 senenizi ona bağlı geçirin. o ders çalışırken siz sürtün, aynı anda okulu bitirin, sokakta görsem tanımam şimdi. kızmayın yahu, üniversite böyle bitiyor, gururlu ayağına yatıp not isteyemeyen arkadaşlarım var, 7. seneleri ve hala okuyorlar. arkamdan da piçe bak nasıl bitirdi deyip dedikodunuzu yapıyorlar. çok zevkli deneyin.