bugün

kızların sevmediği erkek tipi

kızlar nefret ettiği her tür erkekle olurlar. ama sevmedikleri yanlarına uğramadıkları bir tip vardır sadece bir tip. ha çok yakışıklı olabilir bu insan. çok bilgili de olabilir sohbeti de iyi olabilir. kızların yanında her tip erkeği görürsünüz ciğeri beş para etmez biri bir kız için dünyanın en iyi insanı olabilir. kızların hiç yaklaşmadığı tek bir tip vardır. işinin gücünün peşinde olan, onuru için mücadele veren, hayatta çoğu yerde ezilmiş, sanat ruhu olan, sessiz sakin ama içinde patlamaya hazır bir volkan olan bir erkek. cebinde babasının yeni aldığı anahtarı olan ve üstünde 200 tlden aşşağı inmez kıyafetleri olan bir erkeğin etrafında pek çok kız görürsünüz ve onun hakkında hiç bir kız zengin olduğunu söylemez. ayı gibi kaslı,selvi boylu bir erkeğin etrafında onlarca kız vardır. hiç biri demez ki ''o çok kaslı bu yüzden ona aşığım. '' hepsi onların başarılı,onurlu,bilgili insanlar olduğunu söyler. onların adam olduğunu söyler. ''ayy benim aşkım berkecan var ya (isim vurgulanıyor) dünya' nın en iyi kalpli insanı. neden iyi kalpli olduğunu kızın boynundaki bin dolarlık kolyeye bakarak öğrenebilirsiniz. babası ayda 100 000 kazanan biri için bu hediye hiç hiç hiç hiç birşeydir. kızlar! sokaktan geçerken sizi sadece uzaktan izleyip gülümseyen (göte bakıp laf atanları demiyorum) o toz içindeki inşaat işçisine sorun hayatın ne olduğunu? dönüp bir bakın ona. gerçekten aşık mı olmak istiyorsunuz liseliler? o deri ceketli çocuktan uzaklaşın ve herkesin dalga geçtiği o fakir çocuğu verem olan annesine ilaç almak için genç yaşta çalışırken izleyin! işletmedeki berkecanlarla takılmak yerine konservatuardaki o hiç konuşmayan çocuğun bir köşede kendi başında elinde gitar ağlayarak şarkı söylemesini izleyin! hayatı, acıyı bir de onlara sorun. etrafınızdakilerin gugıldan öğrendiği şeyleri artist artist anlatmasını dinlemek yerine ayakkabı boyayan oğlana sorun hayatın ne olduğunu! işte gerçek budur! dünyadan ve kadınlardan nefret ediyorum.

fuck the system! arggggh!