bugün

hakan arıkan

yetenekleri sınırlı kaleci...

ayrıca basına yansıdığına göre, ramazan+2 milyon euro bonservsi bedeli karşılığında anlaşılmış... bu çocuğa 2 milyon euro+ramazan'ı veren yönetim ya paranın hesabını bilmiyor -ki; bilmedikleri açıktır, 18 milyon dolar borçla devralınan kulüp, 71 milyon dolar borca ulaşmış, bununla beraber 1 arpa boyu yol kat edilememiştir, üstelik büyük başkan yıldı hiç utanmadan "40 milyon dolar kulübün bana borcu var" diyebilmektedir- * ya da gerçekten hiç dayak yememişler...

bu çocuk yeteneklidir kabul ediyorum ancak, büyük takım kalecisi olacak düzeyde bir performansı yoktur... ayrıca; ligin ilk maçında 2 penaltı çıkarmasının dışında hakikaten ciddi bir zıplaması yoktur... onun yerine, martinez transfer edilse daha iyi olurdu... bir başka nokta, wederson'un 1,5 milyon euro karşılığında fenerbahçe tarafından transfer edilmesi... beşiktaş'ın ciddi şekilde bir defansın solunda oynayabilecek kapasitede, tekniği güçlü bir futbolcuya ihtiyacı vardır... bu sezon baki ve mehmet sedef'in yetersizliği ayyuka çıkmıştır... ancak beşiktaş'ın ankaraspor'daki wederson ilk hedefi olması gerekirken, runje'nin ayrılma ihtimaline karşı hiç de o kadar değeri etmeyecek olan bir kaleci transfer etmesi, yine "lanet olsun" dedirtmekten öte bir şey değil... büyük başkan (!) yıldo'nun artık bu işlerden hiçbir şekilde anlamadığı açıktır...

edit: hakan yüzümü kara çıkarmıştır, bir özür borcum olsundur.

1 ay sonraki 2. edit: ulan hakan yüzümü kara çıkardın dedik, demek ki haklıymışım anuna goyim...