bugün

islam

müslümanlık tanrının kur'an la birlikte yolladıgı son din. son olmasının insanlarda uyandırdıgı güvenilirlik duygusu. kime sorsanız bundan o kdar emin ki "mensup olunması gereken din müslümanlıktır".. peki bu son din gerçekten mensup olunması gereken dinse, islam gerçeketen tüm insanların ulaşması gereken zirveyse neden müslüman ülkelerin hepsi en dipte. bakın şöyle bir doğuya: müslümanlıkta bir hayır varsa bu müslüman ülkelerin hali bizlere neyi anlatmaya çalışıyor. neden hep en çaresiz en bilgisiz genelde fakir olan ülkeler hep müslüman olanlar. ve neden hep müslüman olmayan batı son derece zengin.. doğrusu müslümanlıkta bir hayır olsa vaziyet bunları göstermezdi diye düşünüyorum.
zaten bırakın hristiyanlığı, müslümanlığı, museviliği ya da herhangi birini. tüm dinlerin kaynağında temiz bir kalbe, yaşantıya sahip olabilmek yatıyordur aslında. zaten bu kitpların gönderiliş sebepleri de var olan kaosu ortadan kaldırmak değil midir ALLAH AŞKINA? BEN SiZE CENNETiN KESiN YOLUNU GÖSTERiYORUM iŞTE: BEYAZ BiR DEFTERE KARA KALEMSiZ YAZILAR YAZABiLME SANATINA KAVUŞMAK; TAMAMEN BERRAK OLMAK.. işte buyrun!!