bugün
- kolye116
- var olmak için ne yaptınız12
- lale8
- brezilya7
- gül7
- sen kimsin sorusuna 3 kelimelik cevap ver8
- sevgili nedir7
- kırgızistan3
- başka birinin ayağını yalamış erkekle evlenmek7
- fil8
- yüzde 50 burslu psikoloji bölümü kazanmak12
- 17 ekim 2026 gençlerbirliği galatasaray maçı21
- kaplan17
- aslan15
- elma5
- nick vermeden bir yazara seslen9
- sözlük obezlerinin fotoğrafları10
- makinelerin zihnimizi okuyabilmesi5
- güne psikolojik bir tespit bırak2
- misafir döngüsü2
- 21 ekim 2026 lille galatasaray maçı4
- evi ev yapan şeyler14
- amerika birleşik devletleri6
- yaşlanınca yalnız kalmamak için evlenmek3
- zebra7
- yağmur yağdığında çırıl çıplak sokağa çıkmak3
- sarı teker kim sorunsalı8
- gece 23 30 da son ses müzik çalan komşu3
- türkiyede kürt olarak barınabilmek için gerekenler71
- 17 ekim 2026 fenerbahçe alanyaspor maçı9
- ankara8
- odanız sade mi olsun yaratıcı mı4
- ona bir şey söyle10
- bileklik19
- timsah9
- yağmurlu gecelerde yapılması zevk veren şeyler3
- yazarların kulaklığında şu an çalan şarkı4
- gece 00 00 da sözlüğün kapısını kilitlemek2
- fatoş seğmen2
- futbol18
- fenerbahçe18
- papatya5
- nervio'nun arkadaşının eline asık olmak5
- almanya10
- galatasaray19
- fransa5
- bugün sözlüğün sakin olması4
- anadolu çomarları7
- asla evlenilmeyecek erkekler2
- jeffrey epstein6
turkish airlines euroleague'de 2011-2012 sezonunun yükselen yıldızı ödülünü almıştır. 2010-2011 sezonunda da aynı ödülü kazanmıştı. böylece de bu ödülü 2 kez kazanan ilk oyuncu oldu. nikola mirotic bu ödülü alırken partizan belgrad'dan milan macvan'ı, galatasaray medical park'tan furkan aldemir'i ve olympiakos'tan konstantinos sloukas'ı geride bıraktı.
nikola mirotic'in bu sezon yakaladığı istatistikler: 16 maç, 12.5 sayı, 4.5 ribaund, 0.9 asist, 0.8 top çalma, 1.3 top kaybı ve 14.6 verimlilik puanı.
milan macvan'ın bu sezon yakaladığı istatistikler: 10 maç, 15.3 sayı, 8.2 ribaund, 2.2 asist, 1.0 top çalma, 1.4 top kaybı ve 19.8 verimlilik puanı.
furkan aldemir'in bu sezon yakaladığı istatistikler: 15 maç, 6.6 sayı, 4.8 ribaund, 0.5 asist, 0.7 top çalma, 1.1 top kaybı ve 9.2 verimlilik puanı.
konstantinos sloukas'ın bu sezon yakaladığı istatistikler: 13 maç, 5.9 sayı, 1.6 ribaund, 1.6 asist, 0.7 top çalma, 0.9 top kaybı ve 7.8 verimlilik puanı. *
http://www.euroleague.net/news/i/96621/180
nikola mirotic'in bu sezon yakaladığı istatistikler: 16 maç, 12.5 sayı, 4.5 ribaund, 0.9 asist, 0.8 top çalma, 1.3 top kaybı ve 14.6 verimlilik puanı.
milan macvan'ın bu sezon yakaladığı istatistikler: 10 maç, 15.3 sayı, 8.2 ribaund, 2.2 asist, 1.0 top çalma, 1.4 top kaybı ve 19.8 verimlilik puanı.
furkan aldemir'in bu sezon yakaladığı istatistikler: 15 maç, 6.6 sayı, 4.8 ribaund, 0.5 asist, 0.7 top çalma, 1.1 top kaybı ve 9.2 verimlilik puanı.
konstantinos sloukas'ın bu sezon yakaladığı istatistikler: 13 maç, 5.9 sayı, 1.6 ribaund, 1.6 asist, 0.7 top çalma, 0.9 top kaybı ve 7.8 verimlilik puanı. *
http://www.euroleague.net/news/i/96621/180
Gündemdeki Haberler
Güncel Önemli Başlıklar