bugün

carvalhal in arenadaki 3d kareografiye bakışları

şimdi eksilemeden bi dinle liseli.herkes gibi ben de bu adamın çok sempatik ve sıcakkanlı olduğunu düşünüyorum ve beşiktaş deyince yıldırım demirören ve ya solculuğu,anarşistliği "çevik kuvvet beyaz desene desene" sloganından ibaret kolpacı çarşı aklıma gelmiyor, carvalhal geliyor.bugün kendisi o kareografiye hayran hayran bakıp,belki de fatih terim'e hayranlık ve saygı duyarken ben de bu adama hayranlık duydum.başka bir teknik direktör olsa belki de o kareografiyi gördüğü an yüzünü çevirecek,eboue ile aralarındaki gerginlikten sonra karşilılıklı özür dileyip sarılmayacaklardı.ama kendisine bir önerim var fazla kalmasın bu memlekette,bize benzemeye başladığı gün (daum gibi) bir çok başka takım taraftarlarının kendisine bakışı değişir ve içine edilen şu futbol ortamında hoş bir anı olmaktan çıkıp küfür edilen sıradan bir adam haline gelir.kaç kurtar kendini carvalhal her maçtan sonra güç dengeleri hakkında rapor verilen,şenol güneş'i bile çıldırtabilmiş bir garip memleket burası.tüm samimiyetimle diliyorum ki;inşallah bir gün senin için de öyle bir kareografi yapılır.