uludağ sözlük moderasyonu

peşin not: beyler onlar okumuyor, bari siz bi okuyun .uzun ama okunaklı yazdım korkmayın. *

(bkz: zall ın insanı etkileyen karizmatik konuşması)
(bkz: ironi mi bu)
(24.01.2012 13:00) bakınız özelliğinin amacı dışında kullanılması. bakınız konu ile ilgili başka bir başlığa gidilmesine kolaylık sağlar, bu amaç dışında mesaj vermek, yorum yapmak amaçlı kullanılmamalıdır. *********

şimdi silinen entry bu...
tamam haklı olabilirler de, amk bi altında yazan entry ve üç altına yazan entryde şunlar.

(bkz: yeni bir mod doğuyor)

(bkz: #14359109) (bkz: zaloglu), 24.01.2012 12:27)

(bkz: i belong to che nin mod olması)
(bkz: başlık parsellemek)

(bkz: #14359136) (bkz: latina), 24.01.2012 12:31)

hatta akrdeşlerimizden biri direk link vermiş;

http://a1201.hizliresim.com/t/s/220u7.jpg +
(bkz: #14359528) (bkz: Experience4u), 24.01.2012 13:30)

şimdi benim tam (bkz: 88) yazıyla (bkz: seksensekiz) tane entrymi aynı sebeple silen. ve inatla bana cevap vermeyen moderatör. artık sen hangisiysen ya delikanlı ol, bana de ki "arkadaşım senden hoşlanmıyorum."

yada de ki; "burada hata yapıyorsun." hata mı ben düzelteyim.

ulan hani birinci entryi sildik, ikinciyi, onuncuyu, yirminciyi, sildin de aklıma takılan şu; dikkat ediyorum her seferinde, benden önce ve sonra bkz verenlerinkini neden silmedin? sakın bana "onlar doğru vermiş" deme tıklıyorum bkz lere, onların bkz lerınden de bir yere gidilmiyor* haberiniz olsun.

bok yemenin arapçası olmaz diyor ve sözlerimi büyük üstad sadri alışığın şu dizeleriyle bitirmek istiyorum;

(bkz: bu da mi gol degil ha soyleyin bunu da mi atamadim)