bugün

galatasaray ın onurlu duruşuyla gurur duymak

ortada onurlu bir duruş yok ki neyi ile gurur duyuyarlar anlamıyorum. bu duruşun onurla falan hiçbir alakası yoktur, bu takımın içinde bulunduğu hal tamamen fenerbahçe hazımsızlığı ile alakalıdır, temiz futbol mesajınızı sevsinler koçlarım benim siz misinz temiz olan, onurlu olan. kendi pisliğini örtmek için başka bir pisliği hedef göstermekten başka bir şey değil yaptığınız. eğer gerçekten onurlu iseniz çıkıp aslanlar(!) gibi biz de şu haltları yedik ama bundan sonrası için temiz bir düzen kurulsun dersiniz. neymiş efendim federasyon fenerbahçeyi kurtarmak için elinden geleni yapıyormuş. bu federasyonun fenerbahçeye verdiği en büyük zarar, fenerbahçe yönetimi bizzat bizi düşürün demesine rağmen fenerbahçeyi küme düşürmemek olmuştur. bu sayede fenerbahçe hedef tahtasındaki yerini alırken sözde onurlu bazı takımlara da yapacağı kıyağı yapmakta federasyon. neden mi bahsediyorum? bu yıl fenerbahçe haftasonu toplam beş maç yaparken hangi takımlar hafta sonu oniki maç yapmış bi bakın bakalım, ve bu takım onurlu bir duruş sergileyip arakadaş bu bizim en büyük rakibimiz olsa da eşit şartlarda mücalade etmek isteriz diyerek tepkisini koymuş mu bi de buna bakın.