bugün

vendetta

bu adam için ne dense boştur yani bildiğin boş küme at gitsin lan..

neyse fazla atmayalım zira bu adam dosttur, ben ne isem o da aynıdır benim için..
gizemlidir, hazır cevap puştun tekidir, bir tek seninle konuşurken dinliyorum bak burada itiraf edeyim sikliyorum seni arabım,

ayrıcana çokta duygusaldır bu adam hele marlborası ve rakısı onun vazgeçilmezidir, hatta marlborasına mektup bile yazar bu adam o denli yani.. #13398284

seni ne kadar anlatsam da boş dediğim gibi, renktaşım her şeye ilaveten bjk maçındaki o fedakarlığını göz ardı edemeyeceğim sen bu kadar adamsın işte adamsın.. *

hafız yaşlandık biliyorsun değil mi? eskiden 3 kulvarda koştururduk şimdi ise iki yerde bile yazamıyoruz nedense..

bilirsin ki çevrem çapımdan epeyce geniştir amma seninleyken daha pozitifim lan,
mangalda yaptığın kaburga,mantar ve helvayı unutmayacağıma baba oğul ve firat adına yemin ederim papa..

neyse umarım uzun diye okuyan olmamıştır, bilirim ki sen uzunda olsa altında ben varsam her boku karıştırırsın, ha bu arada o iki yavşağı neden dövmedik hala yanıyorum o duruma, neyse ki sen intikamı aldın

seni seven dostun Lord Lucifer..