bugün

meczup

bir eksi sözlük yazarı, başlığının uludağ'da açılma gerekçesi ise şudur. eksi sözlük yazarları bilindiği üzere acun ılıcalı'ya karşı nefret dolular. kendi önyargılı tasarruflarıdır bir şey diyemem, ve acun ılıcalı'nın hep söylediği bir şey var, nedir o? sözlükte iki kelam edemeyecek adamlar çıkıp klavye başında aslan kesiliyor. sözlük yazarları da bunun tam aksini iddia ediyor. hayır efendim, ne münasebet aslan gibi çıkıp karşısına çatır çatır konuşurum da havasındalar. peki tüm bunların ciodeth ile ne alakası var? anlatayım. bu arkadaş yetenek sizsinizde yanılmıyorsam çeyrek finale kaldı, çeyrek finalden önce o noktaya kadar gelişini anlatan, bu esnada yarışmaya, acun ılıcalı'ya bol bol giydiren "yetenek sizsiniz, freak şov" temalı bir entry döşendi, sonra yarışmada ne mi oldu? acun ılıcalı "bu yarışmayı seviyor musun sevmiyor musun?" diye sordu, bakın "sen bizim hakkımızda şöyle demişsin, hadi cesaretin varsa şimdi de söylersin" ya da "atıp tutuyorsunuz ya biz sadece klavye başından atarlanmayız, gerçek hayatta da sözleirimizin arkasındayız diye, buyur bekliyorum" minvalinden bir şey değil, sadece yazdıklarına istinaden "bu yarışmayı seviyor musun sevmiyor musun?" gibi bir soru sordu, peki arkadaş ne cevap verdi. seviyorum. E ulan hani freak şov'du, carttı curttu? daha alelade bir entry'nin arkasında duramadın, kaldı ki sıraladığın lafların savunmasını yapacaksın. yemezler aslanım yemezler, peki arkadaşları ne dedi, "acun yanlış yaptı, öyle soru sormayacaktı" e ulan siz değil misiniz biz sözlerimizin arkasındayız diyen, acun sadece bunun öyle olmadığını gösterdi size, bu k-adar.