bugün

itu otomasyon

çağdışı birim. 10 tane vezne boş olmasına ve veznedekiler boş boş oturmasına rağmen sizinle yalnızca 2 kişi ilgilenir. diğerleri boş oturuyor görünmelerine rağmen hep meşguldur. telefonlara asla bakmazlar. telefon numarası 285 34 00'dır ama kimse bakmadığından bir anlam ifade etmez, 7 haneli bir sayı diyelim.

son yaşadığım bir olayı anlatayım, lisans eğitimim bitti ancak notların tamamı henüz sisteme girilmedi. hocaların bir kısmı sınıfta çok az öğrenci olmasına ve sınavın üzerinden 1,5 hafta geçmesine rağmen sınav sonuçlarını hala okumadı ya da okudu bilgisayar kullanmayı bilmediğinden sisteme giremedi vs, bu arada yüksek lisansa kabul oldum, yüksek lisans kayıt tarihi 24-26 ocak tarihleri arasında. ancak benim notlarımın son girişi de ne tesadüf ki 26 ocak 17:30 olduğundan ve tüm notlar açıklanmadığından kayıt yaptıramıyorum. kısaca lisans eğitimim sonucunda hocaların tembelliği nedeniyle kayıt yaptırmaya hak kazandığım yüksek lisansa kayıt olamıyorum. ne yapabilirim sorusuna şu cevabı aldım : "hocaların notları girmesini sağlayın" silahla mı, rüşvetle mi o kısmı söylemediler, hocaya ulaşamıyorum, ulaşsam bir şekilde sağlayacağım notların girilmesini, organize çete lan bunlar. pabucumun otomasyonu.
güncel Önemli Başlıklar