bugün

aykut oğut

kendisini tanımazdım. bir tv programında * izledim. o kadar etkileyici ve merak uyandırıcı buldum ki kendini de kitabını da, ertesi gün bir tane edinip kitabından, elime alır almaz da bitiriverdim. hızlı okurum, çok okurum ama benden kaynaklı değildi bence. diğer enerji, kişisel gelişim savsatalarının yanında daha sahici duran bir kitaptı yazarın kitabı. çoğu arkadaşıma tavsiye ettim. daha sonradan en çok satanlarda olduğunu gördüm. pek sevindim. kime verdiysem kitabı , heyecanla bahsetti kitaptan. kendilerine de bir tane almayı düşündüklerini söylediler. evet, şimdi adı olmayan kitabı çıktı aykut oğut'un. evet, her şeyin bir bedeli var.evet hak etmiştir. evet, dışında ayna olan kitap pek de uygundur yazarın yazım tavrına. ama 30 tl etmez derim daha okumadan. bunu da bir kitaba sakınmadan 300 tl vermiş biri olarak söylemekteyim. daha çok kişiye ulaşılmak isteniyorsa, hele de böyle bir ülkede, indirmeli fiyatını aykut bey. bakıldığında o kalınlıkta bir kitabın ederi maksimum 15 tl dir. bir ayna kaç paradır? yok, illa aynalı olacak deniyorsa da aynasız alma seçeneği de olmalı.