bugün

terk edilmek

Ayrılık akşamları zordur. Bitmez geceler sizi bekler. Bütün şarkılar sanki size özel yazılmış gibi gelir. Göz yaşları vardır birde sizi bir türlü bırakmayan. Gece yarısı durmaksızın çalan kapı, size onsuzluğu getirmiştir. Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle. Sırada yalnızlık vardır alışılması gereken. Alışırsınızda zamanla.. Zaman her şeyin ilacı değilmiydi.. Çevrenizdeklerde böyle söylemiyormuydu zaten. içinizdeki kanayan yaraya beyninizin en dip köşelerinden gelen son sözleri tuz basar. Küçük bir çocuğun annesini kaybetmesin diye tutuğu eteği, pişmanlıklar tutar bu sefer ve ardından keşkeler kovalar. Aslında kocaman bir teşekkür borçlusunuzdur ona sizi kendisinden kurtardığı için. Sizi yarı yolda bırakan biriyle , tüm hayatınızı birlikte geçirecektiniz yoksa.Bardağın dolu tarafından bakmak gibi bir şey bu .Ya da yeni yetme ergenlerin dediği gibi "giden beni kaybetmiştir" sözüyle mutlu olmak Acılar geride kalmıştır artık. Tek bir isteğiniz var son kez onun gözlerine bakıp beni senden kurtardığın için teşekkür ederim demektir. 'Aşkına daha fazla sürüklenmeyip, beni tek başıma bıraktıgın için.. Teşekkür ederim sevgilimm!'