bugün

bülent akyürek

dünyada tanımış olduğum en gerizekalı insan kim diye soracak olursanız kesinlikle ilk üçe bu adamı sokarım. geçen sene istanbul bayrampaşada liselere vermiş konferansta zorunlu olarak gitmiştim içinizdeki öküze oha deyin adlı kitabını tanıtırken bir yandan batıyı eleştirmekte ve islami bilgilerden bahsetmektedir ama verdiği islami bilgiler tıpkı bir tarikatın beyin yıkamaya çalışması gibi saçma ve gereksiz bilgilerden oluşturmakta batıyı ve batılıları eleştirirkende 2 cümleyi bir araya getiremeyip adeta saçmalamanın dibine vurmuştur

--spoiler--
şimdi amerikanlar çıktı aya uzaya ne mi oldu hiçbirşey sadece 3 5 tane taş alıp geldiler böyle gereksiz bir şey için uzaya mı çıkılır hahay saçmalık. bilimsellikmiş falan bilim ne ya ? yok öyle birşey
--spoiler--

diyerek saçmalamanın dibine vurmuş daha sonrasında coca cola dan girmiş batının ürettiklerini kullanmayın falan diyerek iyice saçmalamış ve ordaki liselerin tamamına yakınının gitmesine sebep olmuştur. ve ayrıca en son 20 sene önce küçük emrah filmine gitmiştim sinemaya ama 3d teknolojisidir yok avatar şöyle böyle diyerek atıp tutmuştur lan yavşak yobazın önde gidenisin anladık teknolojiyle aran yok mağrandan kafanı pek çıkartmıyorsun sınırlı bilgin ile teknolojiye bilime ve yeniliklere niye bok atıyosun ? ve bununla birlikte sorulara cevap vermekten acizdir orada tesadüf eseri bulunan bir ilkokul öğrencisi kız çok güzel bi soru sormuş fakat bülent akyürek 2 saat bekledikten sonra konferansı bitirmiştir.

--spoiler--
ilkokullu kız : şimdi konuşmalarınızdan anladığım kadarıyla batıya ve avrupaya karşısınız peki türkiyenin avrupa birliğine girmeye çalışmasına ne diyeceksiniz ?

bülent akyürek : ımmmm şeyyy hmmmmm konferans bitmiştir hepinize iyi günler.
--spoiler--

bu nedir aq ya okulla beraber gitmeseydim orda küfrü basıp domates fırlatırdım *
okula dönerken hocalarımızın böyle gerizekalıları konferanslara çıkarmaları hatadır demesi yarmıştır.