2006 ankara kara kış zirvesi

ilk ayagı gayet eglenceli ve tanısma faslı ile gecen * muhabbette sınır tanımadıgımız, ikinci ayagında ise "film sanat unsuru içeriyordu bizi açmadı" şeklinde arkadan yorumlar gelse de güzel olan ücüncu ayagı pizeryada geyik cevirdigimiz ve cehennem hacım sayesinde gulme krizlerine girdigim ve son olarak simitcide benim açımdan tavla zirvesi izleme seklinde gecen klasik ankaranın gelenksel sıcak zirvelerindendi. ankara ahalisi içerisindeyim diye demiyorum ciddi anlamda ankara tayfası bir başka...

baslıgın 100. entrisi benimmiş yeni farkettim birseyler karalama ihtiyacı hissettim bir an affınıza sıgınarak. hunlu kardesime organizasyon icin tesekkur ederim. üstad ankarayı hic bilmeden teee izmirlerden cıkıp ankarada zirve düzenliyor. aştık olayı tarihe gectik. organizator izmirden de gelse organizasyonun ankara ayagı marla singer ve ismail aq ya ait. emeklerini gözardı edemeyiz. önce ck yı aradı gozerim, ilk basta suran kardesimi gorunce sevindim birden. redsiz zaten zirve olur mu derken nerede cehennem hacım oldum, marla benimle tokalasıp opusmek icin masaların uzerinde gezinirken arkamda silentecereye. tanıdık baska bir sima dewil. o da ne saklaban benimle tanısmadan biber dolması tabagını uzattı bana. fewzi kanki sanki beni beklercesine bir bakıs attı diyordum ki bizim tayfa baya bir yeni yüzler kazanmıs. *