1987 istanbul doğumlu başarılı oyuncu.

beykent üniversitesi güzel sanatlar fakültesi oyunculuk bölümü ve sinema televizyon bölümü çift anadal yapmıştır.

akasya durağı, kanıt, yahşi cazibe ve türk malı dizilerinde rol almıştır. şu sıralar trt 1'de yayınlanan yamak ahmet adlı dizide canfeda sultan karakterini canlandırmaktadır.

diziden bir kesit: http://tr-tr.facebook.com...video.php?v=2268104912094

72. koğuş filminde ve çeşitli reklam filmlerinde oynamış, seslendirme yapmıştır. ayrıca özel gecelerde sunuculuk yaptığı da görülmüştür. ondan fazla tiyatro oyununda rol almıştır. "daha ne yapılabilir ki?" demekten kendimi alamıyorum.

oyunculuk adına güzelliğine yakışır nitelikte adımlar atmaktadır. ilerleyen yıllarda daha iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.
önce yüzündeki boyayla bizim evin iki duvarının rahatla boyanacağını düşündüğüm sonra makyajsız halini görünce, makyajı niye bu kadar abarttığını farkettiğim kızdır.
Başarılı ve güzel oyuncu.
beni affet dizisinde oynuyordu. sürekli ağlıyordu bir ara sürekli. Sinir olup bırakmıştım diziyi. Şimdi tekrar başladım. Düzelmiş.
ağzının büyüklüğünü hesaba katmazsak çok güzel hatun.
beni affet dizisinde nefret ettigim karakter her şeyi ile en kötü oyunculuk bende denilebilir diyor at gibi kız.
aglaması yüzünden nefret ettim kendisinden ondan daha yetenekli oyuncular var dizide ama senaristler illaki gaye diyor daha çok sevmemiz için sanırım iyice gıcık kapalım diye.
aglama özürlü gaye turgut oyunculuk nasıl yapıyor ben anlamıyorum böyle özürlü insanlarda var demek.
tipsiz. agzı büyük beceriksiz
Hastası olduğum kadın.
Edit: kardeş sana bişey mi dedik eksilemişsin hastası olan benim tamam sakin.
Burnunu kestirip biçtirip sonunda bi şekle sokmuş karı. Beykenti burslu okuduğunu vurguluyor niyeyse burd parasıyla estetik ameliyat mı oldu nedir.
beni affet adlı dizide her bölüm ağlayan oyuncu.
Kendine hasta eden hatun.
Bu kadar mi tatli olunur o nasil bir ses tonu oyle...
Sen gel sacimla oyna ben dizine yatayim sabaha kadar neden bu guzellik bana anlat..