bugün

entry'ler (28)

zokora nın emre ye yaptığı hareket

hadi diyelim ki bu adam kendi cezasını kendi verdi, bir nevi rövanş aldı emreden; o zaman konu kapanmıştır aga,yarın sabah kalkıp da hala "federasyon emre'ye ceza vermedi" diye konuşmanın anlamı yok.
ha benim görüşümü soran olursa: emre'nin yaptığı tahrik amaçlı, zokoranın yaptığı cinayet amaçlıdır.haliyle zokora haklı durumdan haksız duruma düşmüştür.

sözlük yazarlarının söylediği yalanlar

bir fm klasiği geliyor:
şu maçı da yapayım kapatıyorum.
böyle diyip de sezon bitirdiğim oldu benim.

volkan maça bıçakla çıkmış olamaz mı

tanımlanamayan tanımlama.
gözlemciye de çakı falan atılmadı zaten. o da çakıyla geldi stada, otururken bir anda çakıyı havaya fırlattı ve sırtına gelecek şekilde bir açı ayarladıktan sonra sanki ona çakı fırlatılmış gibi bir izlenim oluşmasını istedi.uyan türkiye trabzonspor üzerinde oyunlar oynanıyor.
çok çok uzaklardan geliyor bu yazı.

31 mart 2012 osasuna real madrid maçı

cristiano ronaldonun 2 gol 2 asisti var.

31 mart 2012 osasuna real madrid maçı

ronaldo attığı hayvani golden sonra şortu sıyırıp bacağını gösterdi. az bile yaptı bence. o golü ben atsam şortu indirir i'm sexy and i know it diye de bağrınırım.

ygs çıkışında yapılması gerekenler

1 nisan 2012 mp antalyaspor bursaspor maçı nı izleyeceğim.

1 nisan 2012 mp antalyaspor bursaspor maçı

12.40'ta bitecek olan 1 nisan 2012 ygs sonrası uçarak gideceğim karşılaşma. antalyasporun alacağı puan samsunsporun düşmesini garantileyecek.

boardwalk empire

legen... wait for it, daary
legendary
edit: 3. sezon teaserı çıktı hanıım
http://youtu.be/v_kREFGKjRI

sütyen giymeyen kızlar

sonuna kadar destek verdiğim insan topluluğu. (bkz: göz var nizam var)

otostop çeken erkek öğrenciye durmayan adam

kıllı bacağımı göstererek protesto ettiğim adamdır. o bacağı gördükten sonra duracağı olan adam da durmuyor o ayrı konu.

asla beraber olamayacağın birine aşık olmak

(bkz: you are beautiful)

i will never be with you.
james blunt

salçalı ekmek vs nutella lı ekmek

market gününden önceki gün vs market gününden sonraki gün.

kokoreç sevmeyen sevgili

çift olarak sevgilimle birlikte katıldığımız olay. tamamen damak tadı meselesi bizimki.

özgürlüğü paylaşmak

özgürlük şemsiye değildir. paylaşılması imkansızdır. aksini iddia edenin de ispatlaması zorunludur

aziz yıldırım

yüzde vermek istemem ama 30.03.2012'de çıkmama ihtimali yüzde yüze yakındır.

işerken klozetin kapağını kaldırmayan insanlar

aynı insanlar stabiloyu toka olarak kullanırlar. yine aynı insanlar her ayrılıkta salya sümük ağlayanlar.

ego

serbest çağrışım mı dersiniz, futbolla kafayı bozmak mı dersiniz bilemem ama
(bkz: samuel ego o)

türk kızlarındaki para aşkı

türk erkeklerinde olmayan aşktır. biz erkeklerde elma aşkı armut aşkı vardır ama para aşkı asla yoktur, olamaz.

alex de souza

sadece futboluyla değil, ismiyle de ülkemize çok katmış futbolcudur. şayet o olmasaydı kıyaslama ölçütü olarak kimi kullanırdık?
(bkz: bir sabri değil)

sevgilinin yaptığı yemek

ya tadından yenmez ya tadından yenmez. bu farkı sevgilinizin maharet-siz/li elleri belirler