bugün

trabzonspor yöneticisi, nevzat şakar'ın fenerbahçe maçından sonra yaptığı açıklamalardan bir demettir.

insan kendisi neyse karşısındakini de öyle sanarmış.

yazık lan. olayların büyütülecek bir yanı da yokmuş üstelik.

http://spor.milliyet.com.....2012/1524281/default.htm
--spoiler--
Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, "Tribünden ikinci bıçağın atıldığı söyleniyor. Nerede o bıçak, göstersinler de görelim. O bıçak bulunsun. Tabii varsa... Bu iddiaların hepsi provokasyon amacı ile yapılıyor. Ne malum Volkan’ın o bıçağı eldiveninin içinde sahaya getirmediği" dedi
--spoiler--
nevzat şakar açıklaması.

yani.. açıkçası troll başlık açar, yorum yapar, ergen yorum yapar diyecek bir şey bulabilirsin ama. bu... yok yani diyecek bir şey bulamıyor insan.

saf alkol bu kafayı yapmaz. sanmıyorum.
temel ile dursun fıkralarını aratmayacak bir beyanattır, fıkralarla türkiye repliğidir.
ben gördüm. volkan maça eldivenin içinde bıçakla çıktı. atletleri de üst üste giydiydi.
bir gün temel, dursun ve birde bizim nevzat... şeklinde devam ettirilmesi gereken fıkralar bütününden ince ince yasemincedir.
duyan da trabzonspor'un kılıç kalkan ekibiyle maç yaptığını sanır. bir insanın böyle bir açıklama yapabilmesi için omuriliğinin yanmış olması lazım. ki gördüğümüz üzere yanmış.

(bkz: sporda şiddete hayır).
zafer sarhoslugundan sonra beraberlik sersemligi gibi bir terimi dilimize kazandirmistir.
(bkz: farkli perspektif)
aklı geri trabzonspor yönetimi açıklamalarından biri daha.

2 maç ceza ile yırttlar hala konuşuyorlar...

lig tv kameraları o bıçağı görüntüledi hemde yerde açık vaziyette, hani kimi gerzekler volkan açtı bıçak kapalıydı diyorlardı ya. eziklik budur...

inşallah playofflarda fener alır şı kupayı alayınız göt olursuznu geçen seneki durumlara pişman olur keşke playoff olmasaydı dersiniz.
türk futbolunun burnunun neden boktan kurtulmadığının en güzel beyanı. bunun trabzonsporla da alakası yok, hemen her takımda bu durum böyle. ortalık çapsız, seviyesiz, söylediğinin nereye gideceğini düşünemeyen adamlarla dolu.

ekleme: fenerbahçeli değilim!
komedi olan açıklama. ya şimdi futbolla haşır neşir değilim. bjkliyim de. sizin gibi adamlar nasıl yönetici oluyor var ya anlamak güç.

--spoiler--
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1226851803682

--spoiler--
laz zekasının ulaşabileceği maksimum seviyenin tescilidir.
(bkz: olamaz mı olabilir)

adam ince görmüş olayı ya. ulan volkan ne adamsın ulan. sinsi gibi.
Böyle aptalca bir iddia böylesine aptal bir kulüpten gelebilirdi zaten. Bir kaleci sahaya neden bıçakla çıksın. Benim aklım mantığım almıyor. Kendi pisliklerini örtbas etmek için hatalarına kılıf aramaya çalışıyorlar ve gülünç durumu düşüyorlar. Kısaca laz aklı diyeyim siz anlayın.
hangi saat diliminde yapıldığı merak edilen açıklamadır.

yaaa bir susun gözünüzü seveyim.
bir laz fıkrasından daha çok güldüren açıklamadır.
gece 00:00 sularından sonra yapıldığı rivayet edilen açıklamadır. bizzat nevzat şakar tarafından yapılmıştır.
vakti zamanında numaradan kafasına taş yiyip sonrasında kendini yerlere atan bir takımla mücadele eden trabzonsporlulardan çıkabilecek önermedir. hoca kimdi hatılamıyorum ama bir türkiye kupası maçında ali şen olaylar sonrası takımı çekmişti...

aynı takımın taraftarı hasan şaş numara yaptı demişlerdi. sahtekarlıkla suçlamışlardı. başkasına olunca sahtekarlık size olunca holiganizm iddiasıunı dürten önerme...
konuyu uzmanlar inceliyorlar şu anda;
görsel
--spoiler--
ALi ŞEN: Aygün'ün kafasına taş gelmişti, kan akıyordu. Doktora sordum "Durum nedir?" diye. "Efendim mühim bir şey değil" cevabını verdi. "Derhal kafasını sarın, Aygün mumyaya dönecek. Bir tek gözlerini göreceğim. Bu vaziyette otelin içinde bir tur atacak" talimatını verdim. Bizim doktor hâlâ "Efendim sargıya gerek yok" diyor. "Ya doktor, ne diyorsam onu yap" dedim. Ertesi günü bütün gazetelerde Aygün'ün bahsettiğiniz fotoğrafları vardı. Aygün otelde Tayfun'la aynı odada kalıyordu. Doktora bir talimat daha vererek Tayfun'u ayrı odaya aldırdım ve maç bitene kadar da odadan çıkartmadım. Hapis kaldı odada. Odanın anahtarı da doktorda. O zaman Başbakan olan Mesut Yılmaz, o gün Tekirdağ'daydı. Ben Trabzon'dan kıyameti koparıyorum; "Maçı oynamıyoruz, Trabzon'un şampiyonluğu hayırlı olsun" diye. Çünkü Ankara'nın emir vermesi halinde jandarmanın Trabzon'a geleceğini biliyorum. Benim niyetim de o. Neticede benim istediğim oldu.
--spoiler--
trabzonspor'lu yöneticilerin saçmalamanın bokunu çıkardığını gösteren açıklama. anladık, hepiniz trollsünüz de, trollüğün de bir adabı var. azalarak bitin bir an önce.
fenerbahçe'nin teşvik primi önleme merkezi kurma iddiası kadar fantastik olmayan iddiadır. hacı şike yaptın veya yapmadın onu bilemem de aziz yıldırım'ın bu açıklamasına inanan, nevzat şakar'ın açıklamasına niye inanmaz ki. bizim türk milleti bayılıyor başkasının günahını almaya. her iki tarafın da söylediği yalanları sikeyim.

not: trabzonsporluyum.***

ayrıca:

(bkz: hey nevzat sen kocaman bir çılgınsın dostum)
tanımlanamayan tanımlama.
gözlemciye de çakı falan atılmadı zaten. o da çakıyla geldi stada, otururken bir anda çakıyı havaya fırlattı ve sırtına gelecek şekilde bir açı ayarladıktan sonra sanki ona çakı fırlatılmış gibi bir izlenim oluşmasını istedi.uyan türkiye trabzonspor üzerinde oyunlar oynanıyor.
çok çok uzaklardan geliyor bu yazı.
olabilir, volkandan her şey beklenir...
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)